Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport międzynarodowy jest dla Państwa zawsze bardzo stresujący. Jest to także nierzadko niełatwe wyzwanie logistyczne, ale nasza firma transportowa zadba o to, aby taka usługa była zawsze zrealizowana szybko, gładko, a do tego niedrogo. Realizujemy przewozy międzynarodowe w oparciu o udzielone nam licencję. Co więcej, jako profesjonalna firma spedycyjna, dysponujemy pełnym OC przewoźnika o bardzo szerokim zakresie ochrony. Wszystkie usługi transportowe są dzięki temu odpowiednio zabezpieczone i zawsze mogą spać Państwo spokojnie, nawet przy zlecaniu nam bardzo skomplikowanych zadań.

Spedycja międzynarodowa
z wykorzystaniem
nowoczesnych pojazdów

transport_scania22

Nasza firma transportowa od wielu lat działa na terenie Warszawy i cieszy się bardzo dużym zaufaniem, między innymi dzięki stawianiu na nowoczesną flotę pojazdów. Wykonując transport międzynarodowy na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z nowoczesnych ciężarówek spełniających normy emisji spalin EURO 6. Dzięki temu wjedziemy bez problemu do każdego kraju. Spedycja międzynarodowa dotyczy u nas wielu rodzajów towarów, a więc dysponujemy różnymi typami naczep i specjalistycznym sprzętem do zabezpieczania ładunków. Oferujemy także szybki transport chłodniczy w przystępnych cenach, zarówno przy zleceniach jednorazowych, jak i dla Klientów podejmujących z nami stałą współpracę.

Zachęcamy już teraz do kontaktu z naszym pracownikami. Nasza doświadczona firma przewozowa MichJan podejmie się najtrudniejszych nawet zadań. Transport międzynarodowy to duże wyzwanie logistyczne i zadbamy o to, aby odciążyć Państwa od wielu obowiązków, gwarantując przy tym terminowość wszystkich dostaw.