Potrzebna Państwu rzetelna firma transportowa, która sprawnie i bezpiecznie dostarczy praktycznie każdy rodzaj towaru na terenie Polski? Zapraszamy w takim razie do skorzystania z naszej oferty na transport krajowy. Nasza firma przewozowa to solidność, doświadczenie, ugruntowana pozycja i doskonała opinia na rynku.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne usługi transportowe, elastycznie dopasowując się do potrzeb każdego Klienta. Dysponujemy licencją na transport krajowy oraz posiadamy pełne ubezpieczenie OC przewoźnika, które gwarantuje Państwu bezpieczeństwo. Choć nasza siedziba mieści się w Warszawie, nie ma znaczenia, na jakiej konkretnie trasie ma być zrealizowana spedycja. Mamy zespół doświadczonych kierowców, który zawsze zadba o to, aby towar dotarł na miejsce nie tylko na czas, ale także w nienaruszonym stanie.

Dysponujemy rozbudowaną flotą różnego rodzaju naczep ciężarowych, realizując nawet transport chłodniczy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie każdy rodzaj towaru. Zajmujemy się nawet transportem odpadów niebezpiecznych czy materiałów budowlanych, zawsze zgodnie z przepisami, tanio i przede wszystkim pewnie.

Jeśli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z naszymi usługami, zlecić nam wycenę na usługi transportowe lub skorzystać z profesjonalnego wsparcia technicznego, już teraz zapraszamy do kontaktu. Transport krajowy zawsze realizujemy rzetelnie i profesjonalnie. Nie boimy się żadnych wyzwań i dlatego na pewno elastycznie dopasujemy się do Państwa potrzeb. MichJan to solidna firma spedycyjna. Mogą zyskać Państwo idealnego partnera, zarówno przy stałej współpracy na transport krajowy, jak i przy zleceniach jednorazowych, okazyjnych.