Nasza firma transportowa istnieje na rynku już od 2009 roku i nieustannie się rozwija. Staramy się spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów. Dzisiaj nasza firma przewozowa z Warszawy może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także mocną, ugruntowaną pozycją na rynku, która gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim Klientom.

Naszą specjalnością jest spedycja międzynarodowa i transport krajowy. Z tego powodu dysponujemy szerokim zapleczem naczep, do których zalicza się między innymi:

  • plandeki;
  • naczepy typu „firanka”;
  • z niskim podwoziem i z hydraulicznymi najazdami;
  • chłodnie;
  • wywrotki.

Stawiamy także na nowoczesne pojazdy ciężarowe. Przewóz towarów realizujemy, wykorzystując samochody spełniające normy EURO 6. Dzięki temu możemy bez przeszkód realizować przewozy międzynarodowe towarów naszych Klientów na terenie całej Unii Europejskiej. Zawsze dbamy o doskonały stan technicznych wozów, dzięki czemu nasza spedycja jest zawsze bezpieczna.

Firma transportowa Warszawa
licencje przewoźnika i pełne ubezpieczenia spedycji

Swoją działalność prowadzimy oczywiście nie tylko profesjonalnie, ale także w pełni legalnie. Posiadamy licencję na transport krajowy oraz transport międzynarodowy. Bardzo zależy nam na tym, aby każdy z Państwa, powierzając nam towary, mógł czuć się bezpiecznie. Z tego powodu dysponujemy rozbudowaną polisą OC przewoźnika, która skutecznie zabezpiecza przewożony przez nas towar przed uszkodzeniami, również wtedy, gdy realizujemy przewozy międzynarodowe.

Wszystkie dokumenty dostępne są do wglądu na naszej stronie i mogą zapoznać się Państwo z nimi już teraz. Zapraszamy również do kontaktu. Sprawnie wycenimy każde zlecenie na przewóz towarów, zaproponujemy atrakcyjną cenę i przede wszystkim elastycznie dopasujemy się do Państwa potrzeb.